• امروز : دوشنبه - ۱۰ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : 9 - رجب - 1444
  • برابر با : Monday - 30 January - 2023
2
در دیدار از بیمارستان لبافی‌نژاد

پرستاران مسائل خود را با وزیر رفاه درمیان گذاشتند

  • کد خبر : 13393
  • ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
پرستاران مسائل خود را با وزیر رفاه درمیان گذاشتند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز پزشکی و آموزشی از زحمات کادر درمان تقدیر کرد. پرستاران نیز مسائل و مطالبات خود را با وی در میان گذاشتند.

به گزارش پرونده نیوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» با همراهی «میرهاشم موسوی» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، «سیدمرتضی موتورچی» رئیس مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت کار و جمعی از مدیران این وزارتخانه، از بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد تهران بازدید کرد.

مرتضوی ضمن دیدار با پرستاران و کادر درمان فعال در این مجموعه درمانی، ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به آنان تبریک گفت.

وزیر کار در عیادت و گفت‌وگو با بیماران بستری در بخش‌های مختلف بیمارستان شهید لبافی‌نژاد نیز در جریان روند درمان و مشکلات آنان قرار گرفت.

کادر پرستاری نیز در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطالبات خود را در خصوص اجرای قانون مصوب تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، سختی کار پرستاری، برقراری فوق‌العاده خاص، تنوع خدمات پرستاری و تفاوت حقوقی به‌خاطر نوع قرارداد و پایین‌بودن امنیت شغلی نیروهای طرحی و شرکتی با مرتضوی در میان گذاشتند.

لینک کوتاه : http://parvandehnews.ir/?p=13393